Vabilo na informativne dneve – 16. in 17. februar 2024

Gospodarsko inženirstvo  > Uncategorized >  Vabilo na informativne dneve – 16. in 17. februar 2024

Vabilo na informativne dneve – 16. in 17. februar 2024

Dragi dijaki!

Vas zanima svet tehnike, inovacij in razvoja? Ste radovedni, kako tehnologija spreminja svet okoli nas? Potem ne zamudite informativnih dni Fakultete za strojništvo, Univerze v Mariboru, ki bodo potekali 16. in 17. februarja 2024.

Na informativnih dnevih vam bomo predstavili bogat študijski program in smeri, ki jih ponuja naša fakulteta, mi pa izpostavljamo študij Gospodarskega inženirstva. Ta smer je posebej zanimiva za vse, ki vas zanima povezovanje tehničnega znanja z ekonomskimi in managementskimi veščinami. Idealna je za tiste, ki si želijo kariere, kjer tehnika sreča posel.

Zakaj obiskati naše informativne dneve?

• Spoznali boste naše predavatelje in študente, ki bodo z vami delili izkušnje in nasvete.
  • Ogledali si boste lahko laboratorije, ki vam bodo na voljo med študijem.
  • Izvedeli boste vse o študijskih programih, vpisnih pogojih, možnostih za štipendije in prihodnje mednarodne izmenjave.
  • Raziskali boste, kako lahko Gospodarsko inženirstvo odpre vrata do številnih kariernih priložnosti v industriji, raziskavah in razvoju.

Ne zamudite te priložnosti, da izveste več o svoji prihodnosti in o tem, kako lahko s študijem na naši fakulteti zgradite uspešno kariero.

Za več informacij o študiju obiščite spletno stran Fakultete za strojništvo, pobrskajte tukaj ali na naših družbenih omrežjih.

Se vidimo 16. in 17. februarja!

Svet GING